Memento Mori


#1 2007-12-19 15:16:00

usiadas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 30
Punktów :   

Sojusz +M.M+

Z racji tego, że z naszym sojuszem nie jest najlepiej to jakieś koncepcje jak ten problem rozwiązać powinny się tu pojawić. MAD pisał coś o jakimś połączeniu ale był taki tajemniczy, że nie wiele się tak naprawdę dowiedziałem. Piszcie jak wiecie coś więcej bo powiem szczerze, że związałem się z tym sojuszem i bardzo niechętnie patrze jak marnieje w oczach. Mam nadzieję, że nie tylko ja mam takie odczucia.

Offline

 

#2 2007-12-19 23:07:04

Jello Biafra

New

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sojusz +M.M+

ja generalnie najchętniej widziałbym opcję, że bylibyśmy autonomiczną częścią jakiegoś innego, większego sojuszu. z tego co gadałem z madem/kłapouchym, on też uważa takie wyjście za jedno z lepszych. ostatecznie można by dać się wchłonąć przez inny sojusz, ale trochę byłoby szkoda naszej wyrobionej już, co by nie mówić, "marki".

Offline

 

#3 2007-12-20 19:13:41

usiadas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sojusz +M.M+

Marka co by nie było jest bardzo ważna. A na jakieś zasadzie byśmy funkcjonowali??

Offline

 

#4 2007-12-25 12:54:19

Kłapouchy

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sojusz +M.M+

z tym polaczeniem ejst tak ze zazwyczaj chca aby pzrejac ich nazwe i wtedy marka zanika...to jest lipa...mozemy probowac odbudowac nasz sojusz ale potzrebuje pomocy waszej tzn aktywnych graczy bo sam nie jestem w  stanie wszystkiego dogladac..jesli staniemy sie sojuszem silnym nawet nie wielkim to i tak uda sie nam dogadac  z innymi sojuszami...a jesli chdozi o koalicje to jak tylko swieta mina to sie porozumie z ludzmi co mieli ja tworzyc...niby wlasnie przeciw niektorym odlamom watykan- sojusz jest ten za bardzo rozdrobniony dlatego nie ma nad nim zbytniej kontroli

Offline

 

#5 2007-12-26 15:57:57

usiadas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sojusz +M.M+

Ja mógłbym się podjąć, ale obawiam się że jeszcze nie mam na tyle doświadczenia żeby sprawnie nawet doglądać sojuszu. Jest opcja, żeby ktoś ewentualnie ktoś mną pokierował i przekazał niezbędne informacje do tego żeby w miarę sprawnie ogarnąć to wszystko. Z drugiej strony na pewno jest osoba w Naszym sojuszu, która jest bardziej ogarnięta ode mnie. Tylko trzeba takową znaleźć, a z obserwacji wiem, że nie każdy niestety zagląda regularnie na forum. Także trzeba napisać do każdego Damianie i zobaczyć co odpiszą.

Offline

 

#6 2007-12-29 08:44:59

anieze89

Użytkownik

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Sojusz +M.M+

a może by tak nie prowadzić tego forum, gdyż wchodzi na nie z 5 osób z sojuszu i pisać na forum z traviana ? tam może było by co dla niektórych wygodniej

Offline

 

#7 2007-12-30 10:26:39

usiadas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 30
Punktów :   

Re: Sojusz +M.M+

Tu nie chodzi o wygodę moja droga tylko o chęci.
Powiem szczerze, że na forum traviana nie zaglądam (a może i szkoda) ale jest to jakaś koncepcja. Tylko teraz nasuwa mi się pytanie.
Czy osoby które są w sojuszu i nie zaglądają na Nasze forum będą zaglądać na forum co by nie było bardziej ogólne bo o całym travianie.
Szczerze wątpię. Choć pomysł można wprowadzić w życie i zobaczymy. To kto ogarnie Nasz dział na forum Traviana.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasyrpg.pun.pl www.ekipafantazja.pun.pl www.3wrakow.pun.pl www.gta.pun.pl www.peugeot207club.pun.pl